O nas

Strona AMIGO jest od 1 stycznia 2022 roku stroną prowadzoną niekomercyjnie przez Macieja Oziembłowskiego. W latach 1997-2021 prowadziłem wraz z Małżonką Beatą rodzinną działalność gospodarczą jako biuro podróży AMIGO (1997-2017), a później firmę doradczą AMIGO (2018-2021). Od początku lat dziewięćdziesiątych XX w. pracujemy w szkolnictwie – średnim i wyższym.

Obecnie na stronie amigo.wroc.pl będę w miarę możliwości popularyzował turystykę oraz naukę – zwłaszcza w kontekście żywności regionalnej, tradycyjnej i ekologicznej, jak również dziedzictwa kulinarnego (historia żywności, turystyczne szlaki kulinarne, etc.).

Od 1999 do 2018 roku zgromadziliśmy różne materiały na naszej stronie internetowej. Część z nich to oferty turystyczne i programy, które oferowaliśmy swego czasu naszym klientom. Inna część to opisy miejsc i zdarzeń. Forma wizualna tych stron jest typowa dla poprzednich lat, ale być może treść niektórych z nich Państwa zainteresuje. Wszystkie oferty komercyjne (również późniejsze z lat 2018-2021) są zapisami archiwalnymi i nie stanowią oferty handlowej.

[Pod tym linkiem jest wejście na starą, archiwalną stronę AMIGO]

Osoby chcące się z nami skontaktować mogą to uczynić wykorzystując dane w zakładce „kontakt”.

Dr hab. inż. Maciej Oziembłowski, prof. uczelni